ul. Rolna 118, Kajetany
kontakt@pcaskin.pl
tel: 22 729 85 82

Kontakt

  /  Kontakt

Bio-Estetic

ul. Rolna 118, 05-830 Kajetany

Kontakt z Biurem
Karolina KucH

biuro@bio-estetic.pl

22 729 85 82

Zapraszamy do kontaktu z Przedstawicielami PCA Skin Polska:

Województwa Mazowieckie(CZĘŚĆ), Lubelskie

Natalia Nowicka • kom: 667 612 906 • e-mail: natalia.nowicka@bio-estetic.pl

Województwa Mazowieckie(CZĘŚĆ), ŁódzkiE

Aneta Kosikowska • kom: 790 412 990 • e-mail: aneta.kosikowska@bio-estetic.pl

Województwa Śląskie, Małopolskie (CZĘŚĆ)

Daria Grzesiak • kom: 667 612 760 • e-mail: daria.grzesiak@bio-estetic.pl

Województwa Małopolskie (CZĘŚĆ), Świętokrzyskie, Podkarpackie

Urszula Mirosław • kom: 790 512 990 • e-mail: urszula.mirosław@bio-estetic.pl

Województwa Lubuskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie

Katarzyna Norkowska • kom: 796-612-990 • e-mail: katarzyna.norkowska@bio-estetic.pl

Województwa Dolnośląskie, Opolskie

Małgorzata Stanowska • kom: 792-612-036 • e-mail: malgorzata.stanowska@bio-estetic.pl

Województwo Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie

Izabela Szulc  •  kom. 792-612-928 • e-mail: izabela.szulc@bio-estetic.pl

Informacja: Serwis niniejszy wykorzystuje do prawidłowego działania pliki cookies więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close